Westgeodézie.cz

S Westgeodézie jsme skvělými parťáky na cestě online světem. Přečtěte si náš příběh, který stručně popisuje naši současnou i budoucí spolupráci.

blank

Příběh našeho parťáctví s Westgeodézie.cz

Webové stránky
Kompletní firemní identita

S panem Davidem Juhárem, majitelem westgeodézie.cz, jsme dlouholetými známými, a i díky našim osobním vazbám si navzájem velmi dobře rozumíme a taktéž zná naše kvality. Proto jsem pro něj představovali jednoznačnou volbu jako Parťáci na cestě online světem. I když pan Juhár měl dostatek zkušeností a jeho práce byla vynikající, jeho online prezentace zaostávala.

Proto jsme se rozhodli začít tím, že jsme vytvořili firemní identitu a celkový brandový vizuál, který ho lépe vystihuje a zákazníci si ho tak mohou lépe zapamatovat. Díky tomu se jeho prezentace stala atraktivnější. Následně jsme se pustili do přípravy webových stránek, které jsme přizpůsobili jeho finančním možnostem, ale současně jsme se zaměřili na kvalitní prezentaci služeb, efektivní konverzi potenciálních klientů a pečlivě připravenou optimalizaci, především pro místní nabídku služeb. V budoucnu máme oboustranný zájem o rozšíření dosahu nabízených kvalitních služeb v online prostředí.

blank

Kontaktuje nás

DOTAZ U NÁS NIC NESTOJÍ

Žádná otázka není zbytečná! Neváhejte nás tedy kontaktovat se svými dotazy. Zastihnete nás telefonicky i na emailové adrese naprosto bezplatně a bez závazků.

Kontaktuje nás a staňme se parťáky

nebo

Nám předejte kontakt
a my se Vám ozveme

Jméno
Jméno
Formulář byl úspěšně odeslán!
Při odesílání formuláře došlo k chybě. Zkontrolujte prosím znovu všechna pole formuláře.
Přejít nahoru