Architektpodlaha.cz

S Architektem Podlahou jsme skvělými parťáky na cestě online světem. Přečtěte si náš příběh, který stručně popisuje naši současnou i budoucí spolupráci.

blank

Příběh našeho parťáctví s Architektpodlaha.cz

Webové stránky
Kompletní firemní identita

S architektem Zdeňkem Podlahou jsme navázali kontakt prostřednictvím sociálních sítí poté, co jsme zaznamenali jeho poptávku po vytvoření loga pro jeho plánovanou architektonickou kancelář. Po vzájemném spojení jsme se setkali a projednali jeho představy, styl a zaměření. Představili jsem několik návrhů, z nichž si pan Podlaha vybral ten, který mu nejvíce vyhovoval, a společně jsme ho upravovali, dokud jsme nedosáhli konečného výsledku, který vidíte dnes.

Následně jsme začali pracovat na celkovém designu jeho prezentace a připravili další materiály pro vytvoření firemní identity. V dalším kroku jsme spolupracovali na vytvoření webových stránek, které respektovaly designovou linii z první fáze. Tyto stránky jsou primárně zaměřeny na prezentaci jeho projektů a jeho specifického stylu. Představují nabízené služby a celkovou osobnost pana Podlahy. S architektem Podlahou jsme skvělými parťáky a domlouváme se na dalších projektech, které má ambice uskutečnit.

blank
blank
Chce být taktéž s námi parťáky a získat kvalitní služby?

Kontaktuje nás, bez závazků!

Žádná otázka není zbytečná! Neváhejte nás tedy kontaktovat se svými dotazy. Zastihnete nás telefonicky i na emailové adrese naprosto bez závazků.

Přejít nahoru