Weststavebniny.cz

S Weststavebniny jsme skvělými parťáky na cestě online světem. Přečtěte si náš příběh, který stručně popisuje naši současnou i budoucí spolupráci.

blank

Příběh našeho parťáctví s Westgeodézie.cz

Kompletní firemní identita
Reklamní offline grafika
Webové stránky
Marketingová strategie

Po velmi pozitivní zkušenosti a dlouhodobé spolupráci s westgeodézie.cz jsme byli osloveni spřátelenou společností weststavebniny.cz. Jejich přání bylo vytvořit moderní logo, které by odráželo jejich aktivity, ale stále udrželo spojitost s jejich původní identitou.

Předložili jsme několik návrhů, které se klientovi ihned velmi líbily, a tak jsme s minimálními úpravami vybrali ten, který můžete vidět výše. Díky vzájemné spokojenosti jak s naší prací, tak s komunikací jsme se rozhodli rozšířit naši spolupráci a stali jsme se skutečnými parťáky. Vypracovali jsme zbylou firemní identitu a začali pracovat na reklamních bannerech a billboardech pro místní reklamu. Kromě toho jsme navrhli polepy pro jejich pracovní vozidla.

Po roce se klient obrátil na nás s přáním převzít správu svých webových stránek a online služeb, jelikož nebyl spokojen se svým stávajícím poskytovatelem. V současnosti pracujeme na nových webových stránkách, přebíráme online komunikaci a začínáme vyvíjet marketingovou strategii pro klienta.

blank
blank
Potřebujete parťáka na propagaci Vašeho podnikání?

Kontaktuje nás, bez závazků!

Žádná otázka není zbytečná! Neváhejte nás tedy kontaktovat se svými dotazy. Zastihnete nás telefonicky i na emailové adrese naprosto bez závazků.

Přejít nahoru