jak tvoříme webové stránky
pro naše klienty

J

kvalitní základ je duležitý

Stejně jako každý dům potřebuje mít kvalitně postavené základy i webové stránky potřebují mít spolehlivý a kvalitní základ na kterém jsou připraveny.

Jelikož chceme, aby naše webové stránky byli kvalitní a pro naše klienty i lehce obsluhovatelné, připravujeme naše stránky na [su_tooltip title=“Co to je redakční systém?“ text=“Redakční systém je webová aplikace, která díky svému rozhraní umožňuje jednoduchou obsluhu webu např. pro přidávání příspěvků do blogu. Funguje jako základ pro sestavení webových stránek pro tvůrce webů.“ background=“#003952″ color=“#ffffff“ shadow=“yes“] Redakčním systému[/su_tooltip] WordPress.
WordPress (dále jen WP) splňuje mnoho požadavků, který od systému požadujeme. Kvalitní základ, skvělá podpora systému (455 milionů webů na světě běží na systému WP), Vyhledávače mají WP rádi, Pro klienty je jednoduchá základní obsluha.

Chcete vědět více o Redakčním systému WORDPRESS? Napsali jsme o tomto tématu detailní článek v odkazu níže.

Článek o wordpressu

ŽÁDNÁ ŠABLONA! děláme weby na míru

Web je vizitka vašeho podnikání, proto musí být originální a mířit přímo na Vaše cílové zákazníky.

Webové stránky pro naše klient připravujeme podle jejich potřeb a jejich podnikání, proto nefungujeme na žádné předpřipravené šabloně jako to dělají některé agentury. Jako první co děláme je to, že se s Vámi spojíme, vy nám řeknete co děláte, jak pracujete, co od stránek požadujete a jak si stránky představujte. Poté co si odpovíme na všechny otázky Vám navrhneme řešení a začneme připravovat [su_tooltip title=“Wireframe“ text=“Představte si to jako půdorys domu. Wireframe, česky drátěný model, představuje tu nejzákladnější kostru webu, naznačuje jeho strukturu, rozložení prvků, funkcionalitu a charakterizuje jednotlivé kontejnery (sekce stránky). Na drátěný model se tak můžete dívat jako na jakýsi nákres toho, jak bude web vypadat. “ background=“#003952″ color=“#ffffff“ shadow=“yes“] wireframe[/su_tooltip]. Poté co si schválíme wireframe začneme pracovat na ostré verzi webu.

WEB MUSÍ BÝT NA INTERNETU VIDĚT

Web je k ničemu pokud ho zákaznici na webu nenajdou proto je potřeba ho nastavit, aby byl pro vyhledávače vidět.

Poté co připravíme Váš web do ostré verze, je potřeba vyřešit [su_tooltip title=“Technické SEO“ text=“technické SEO se týká toho, jak Google či Seznam prochází a indexuje vaše stránky. Zahrnuje věci jako rychlost webu, strukturovaná data, kanonizace, mapy stránek, tagy hreflang a další.“ background=“#003952″ color=“#ffffff“ shadow=“yes“] technické SEO[/su_tooltip]. Web napojíme do vyhledávání na internetu. To znamená, že web optimalizujeme, aby byl se web rychle načítal, napojíme ho na systémy od Googlu (např. Google Search Console), připravíme technické věci (sitemap, stranu 404, zajistíme odkazování atd.).

informace a obsluha

Je dobré vědět, jak si Vaše stránky vedou na internetu a zároveň jak je dobré umět i pracovat s redakčním systémem.

Napojíme Vaše web na [su_tooltip title=“Co jeGoogle Analytics?“ text=“Google Analytics (zkráceně GA) je nástroj od společnosti Google, který umožňuje vlastníkům webových stránek získávat statistická data o uživatelích svého webu. Díky této službě je možné sledovat aktuální i historickou návštěvnost, chování uživatelů a jejich vlastnosti; konverze, prodeje a další.“ background=“#003952″ color=“#ffffff“ shadow=“yes“] Google Analytics[/su_tooltip], abyste věděli, jak se Vašim stránkám daří na internetu a naučíme Vás, jak obsluhovat redakční systém, abyste například mohli přidávat na web novinky o firmě nebo třeba jídelní lístek na aktuální den.

KONTAKTUJTE NÁS

DOTAZ U NÁS NIC NESTOJÍ

Žádná otázka není zbytečná! Neváhejte nás tedy kontaktovat se svými dotazy. Zastihnete nás telefonicky i na emailové adrese naprosto bezplatně a bez závazků.

Přejít nahoru